ZDROWIE Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Płatność kartą:
nie
NAPISZ WIADOMOŚĆ przejdź do strony
Od: Kwiecień 13, 2013    3120 odsłon  35 poleceń    POLECAM!

Opis

Spółka "ZDROWIE" to największy podmiot świadczący usługi medyczne w Powiecie Kwidzyńskim. Zatrudniamy ponad trzysta osób, współpracyjemy z kilkuset firmami, a nasze oroty przekraczają 15 mln zł rocznie. Jesteśmy jednym z nielicznych szpitali, który osiąga zysk finansowy i nie ma kłopotów z płatnościami bieżącymi. Świadczymy zarówno usługi szpitalne jak i usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz medycyny pracy. Zapewniamy fachową oraz miłą obsługę. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Pacjent skierowany na leczenie szpitalne powinien mieć ze sobą:
1. skierowanie od lekarza POZ lub specjalisty w książeczce RUM
2. dowód tożsamości
3. dowód ubezpieczenia (np.: aktualna legitymacja ubezpieczeniowa, legitymacja ubezpieczeniowa członka rodziny, legitymacja KRUS, legitymacja rencisty lub emeryta, zaświadczenie z Urzędu Pracy - bezrobotni, druk ZUS ZUA – przedsiębiorca lub ZUS ZCZA – rodzina przedsiębiorcy, karta EKUZ - dla obcokrajowców)
4. piżama, obuwie, klapki pod prysznic, przybory toaletowe

Lokalizacja jednostki nie została zaktualizowana

Cennik usług